English version
Nieuws    Agenda    Foto's
Twitter    Facebook    Istagram    YouTube    RSS-feed  


  


LINKS




Hier vind je links naar de websites van de zaken in de Reguliersdwarsstraat, alsmede een reeks algemene sites over (homo)uitgaan, Amsterdam en enkele buitenlandse homo-uitgaansgebieden.


Homohoreca

Lunchroom DownTown: www.lunchroomdowntown.nl
Taboo Bar: www.taboobar.nl
Café-club Soho: www.soho-amsterdam.com
Restaurant BurlesQue: www.restaurant-burlesque.nl
Club NYX: www.clubnyx.nl

Reality Bar: www.realitybar.nl






Homo-uitgaanssites voor Amsterdam:
- www.amsterdam4gays.com
- www.gayamsterdam.nl
- www.amsterdamgayevents.com
- amsterdam.gaycities.com
- www.gaytic.nl
- www.gayamsterdam4u.com

Amsterdamse homokroegentocht:
- www.GayPubCrawlAmsterdam.com

Amsterdamse homostraten: www.homohoreca.amsterdam

Homo-uitgaanssites voor Nederland:
- www.homohoreca.nl
- www.geenflikkertedoen.nl
- www.gaydance.nl
- www.gaysayhello.nl

Overige homosites en linkpartners:
- www.gaysite.nl
- www.gaynews.nl
- www.gossipgay.nl
- gay.blog.nl
- www.gay.nl
- www.winq.nl
- www.expreszo.nl
- www.mvs.nl
- www.kamkrant.nl
- gaynieuws.blogspot.nl
- www.cocamsterdam.nl
- www.kringen.nl/amsterdam
- www.leatherhistory.eu
- www.ihlia.nl
- www.homomonument.nl
  - www.gaysandgadgets.com
- www.gayboysupport.nl
- www.contigocontact.nl
- www.embracepink.nl
- www.lellebel.nl
- www.discotheek.it
- homogroep.blogspot.com
- www.viadanza.nl
- www.genius.nl
- www.getto.nl
- www.homoprofiel.nl
- www.zocieteit.nl
- www.rozestadsdorpamsterdam.nl
- www.switchboard.coc.nl
- De Roze Poort - Oudroze Agenda

HomoMuseum Amsterdam i.o.: www.homa.nl






^



Bars

Snappers: www.snappers-amsterdam.nl
Lion Noir: www.lionnoir.nl
Bar Paul: www.barpaul.nl
Moto Moto: www.barhuf.nl
Bar Broker: www.barbroker.nl

Door 74: www.door-74.com
Café De Duivel: www.cafededuivel.nl

Clubs

Club NYX: www.clubnyx.nl

Jantjes Verjaardag: www.jantjesverjaardag.nl

Algemene horeca- en uitgaanssites:
- www.theagenda.nl
- www.partyscene.nl
- www.tsapper.nl
- www.djguide.nl
- www.amsterdamhotspots.nl
- www.inamsterdamuit.nl
- www.citynumbers.com
- www.timeout.com/amsterdam

De Nachtburgemeester: www.nachtburgemeester.amsterdam
Over het deurbeleid: www.deurbeleidamsterdam.nl

Horecanieuws:
- www.missethoreca.nl
- www.entreemagazine.nl

Koninklijke Horeca Nederland: Regio Amsterdam
Horecarecht: www.meestermeester.nl

^



Coffeeshops

The Other Side: www.theotherside.nl

Algemene coffeeshopsites:
- www.coffeeshopdirect.com
- www.coffeeshopsamsterdam.com
- www.coffeeshopsrated.com
- www.smokersguide.com
- www.getsmokin.nl

^



Restaurants

Los Amigos: www.restaurant-losamigos.com
D'Antica: www.dantica.nl
Bangkok: www.restaurant-bangkok.nl
Campo de' Fiori: www.campodefiori.nl
Castillo: www.castillo-amsterdam.nl
Dynasty: www.restaurantdynasty.nl
La Estancia: www.laestanciagrillrestaurant.nl
Garlic Queen: www.garlicqueen.nl
Genki Garden: www.genkigarden.nl
Genroku: Sushi Maken - Genroku
Huf Late Night Diner: www.barhuf.nl
Lion Noir: www.lionnoir.nl
La Margarita Caribbean: www.lamargarita.nl
Memories of India: www.memoriesofindia.nl
Norling: Norling Restaurant Amsterdam
Il Primo: www.ilprimoristorante.nl
Rose's Cantina: www.rosescantina.com
Saturnino: www.saturnino.nl
Shiva: www.shivarestaurant.nl
Sichuan Food: www.sichuanfood.nl
Snappers: www.snappers-amsterdam.nl
Tomo Sushi: www.tomosushi.nl

Lunchroom DownTown: www.lunchroomdowntown.nl

Algemene restaurantsites:
- www.dinnersite.nl
- www.iens.nl
- www.diningcity.nl
- www.specialbite.com
- Ontdek restaurants Utrecht

^



Winkels

Artem Bodywear: www.artembodywear.com
Studio Bazar: www.studiobazar.com
Shirt Shop: www.shirtshopamsterdam.com

Tattoo Palace: www.tattoopalace.com
Liquor & More: www.liquor.amsterdam

Kappers

El Encanto: www.elencantohairsalon.com
WHO CARES: www.whocares.amsterdam

Overige ondernemingen:
- www.edwinsguesthouse.nl
- www.bbblossom.nl
- www.thecloakroom.nl
- www.omroepwnl.nl
- www.thestartuporgy.com

- www.nh-hotels.nl

- www.vice.com/nl

^



Reguliersdwarsstraat

Wikipedia-artikel: Reguliersdwarsstraat

In het Portugees: Reguliersdwarsstraat, a histórica rua gay de Amsterdam

Ondernemersvereniging: www.secretvillage.amsterdam

Verduurzaming: www.greencitybuzz.nl

Evenementen:
- Koningsdag
- Amsterdam Gay Pride
- Amsterdam Dance Event

Webcam op het Koningsplein

Buurstraten/pleinen:
- www.rembrandtplein.com / www.denachtwacht.org
- www.vijzel.amsterdam
- www.leidsestraat.eu

^



Amsterdam

Officiële homepage: www.amsterdam.nl

De lokale omroep: www.at5.nl
De krant van Amsterdam: www.parool.nl
Het lokale nieuws: www.dichtbij.nl

Magazine: www.amsterdam-magazine.com

City lifestyle:
- www.amsterdaminside.nl
- www.amsterdamnow.com
- www.overdose.am

Alternatieve initiatieven:
- www.wij-amsterdam.eu
- www.faircity.amsterdam
- www.amsterdamalternative.nl

Protestgroepen:
- Pretpark Amsterdam
- De Grote Prostitutieleugen

Gemeentelijk VervoerBedrijf: www.gvb.nl

Monumenten in Amsterdam: www.bma.amsterdam.nl
Sociaal-historische bronnen:www.amsterdamhistorie.nl
Interactieve kaarten: www.maps.amsterdam.nl

Vrienden v.d. Amsterdamse Binnenstad: www.amsterdamsebinnenstad.nl
Stadsdorpen in Amsterdam: www.stadsdorpenamsterdam.nl
Wijkcentrum d'Oude Stadt: www.oudestadt.nl

Enkele andere Amsterdamse straten:
- www.kalverstraat.nl
- www.nieuwendijk.nl
- www.damrakbeursplein.amsterdam
- www.hetrokin.nl
- www.oudezijdsachterburgwal.nl
- www.leidseplein.amsterdam / www.leidseplein.nl
- www.pchooftstraat.nl
- www.beethovenstraat.nl
- www.debilderdijkstraat.nl
- www.utrechtsestraat.amsterdam
- www.geefomdejaneef.nl
- www.jaffajaffa.nl
- www.cornelisschuytstraat.com
- www.nvzeedijk.nl / www.dezeedijk.amsterdam / www.samenzeedijk.nl

Amsterdamse kwartieren:
- www.paleiskwartier.amsterdam
- www.spiegelkwartier.nl
- www.museumquarter.com
- www.hallenkwartier.nl

Amsterdamse buurten:
- www.haarlemmerbuurt.nl
- www.damstraatjes.nl
- www.dewestkrant.nl
- www.czaarpeterbuurt.com
- www.bizoudwest.amsterdam
- www.de9straatjes.nl
- www.jordaaninfo.nl / www.jordaanweb.nl
- www.geheugenvanoost.nl
- www.geheugenvanwest.nl

Ondernemersverenigingen: www.amsterdamcity.nl

^



Buitenlandse homostraten en -wijken

Castro Street, San Franscisco:
- www.thecastro.net
- www.castrosf.org
- www.mycastro.com
- NYC LGBT Historic Sites

New York:
- www.backinthegays.com

Bourbon Street, New Orleans:
- www.frenchquarter.com

Gay Village, Montreal:
- www.unmondeunvillage.com

Church Wellesley Village, Toronto:
- www.churchwellesleyvillage.ca

Old Compton Street, London:
- Northside: West - East
- Southside: West - East
- Soho and Chinatown

Canal Street, Manchester:
- www.canal-st.co.uk

Stanley Street Quarter, Liverpool:
- www.stanleystqtr.co.uk

Le Marais, Paris:
- www.parismarais.com
- marais.evous.fr

Via San Giovanni in Laterano, Roma:
- www.gaystreetroma.com

Via Sammartini, Milano:
- www.gaystreetmilano.it

Glockenbachviertel, München:
- www.glockenbacher.de

Ibiza:
- www.gayibiza.net

Enkele algemene buitenlandse homosites en linkpartners:
- www.gaybars.eu
- www.queer.de
- www.gayboy.at
- www.out-and-about.dk
- www.pinknews.co.uk
- www.agmagazine.com.ar
- www.xxy.com.br
- www.ourqueerhistory.com


  - www.gayguide.net
- www.patroc.com
- www.chrisgeary.com
- www.holandalatina.com
- www.happygaytravel.com
- www.lisbongaytours.com
- Queer History Links
- www.castlegayguide.com
- Kasauli hotel booking


Overzicht van een hele reeks gay bestemmingen in Europa, met een listing van duizenden bars, clubs, saunas & hotels: www.travelgayeurope.com
^








Reguliers.net Ⓒ 2007-2014 - Disclaimer/Cookies - Contact
Reguliers.net Ⓒ 2007-2014 / Contact
.