Reguliers.net > Alles over de Reguliersdwarsstraat in Amsterdam
Nieuws     Agenda     Foto's
                   


  



NIEUWS - 31 maart 2020

Horeca en kappers blijven dicht tot 28 april


Vandaag heeft het kabinet besloten dat de maatregelen ter bestrijding van het coronavirus (COVID-19) verlengd worden tot en met dinsdag 28 april. Dat betekent dat ook de horeca en de kappers nog tot die datum gesloten zullen blijven.


Een lege Reguliersdwarsstraat

Een al lege Reguliersdwarsstraat, net voordat alle horeca gesloten werd


Nog wel geopend zijn de coffeeshops, maar alleen voor afhalen. Datzelfde geldt voor Pizza Heart en Coco's Corner Shop, waar je ook via thuisbezorgdiensten kan bestellen.

Bij diverse restaurants in de Reguliersdwarsstraat (zoals Bangkok, Bariloche, Genroku, Genki Garden, Phutakun, Sichuan Food en Tomo Sushi), kan eveneens via thuisbezorgdiensten eten worden besteld.

Wat de winkels betreft is Artem Bodywear gewoon geopend, alleen met wat kortere openingstijden. De Shirtshop is voorlopig alleen op afspraak geopend. Liquor & More is tot 1 juni gesloten.

Tattoo Palace en massagesalon The Sun in het oostelijke deel van de straat zijn tot 28 april gesloten. Het gaat hier, net als bij kappers, namelijk ook om contactberoepen.


Koningsdag afgelast

Eerder had het kabinet al tot 1 juni een verbod uitgevaardigd voor evenementen waarvoor een vergunning nodig is. Daardoor zullen de straatfeesten voor de viering van Koningsdag op 26 en 27 april niet doorgaan.



Zie ook:
- Gemeente Amsterdam: Coronavirus (COVID-19) in de regio Amsterdam
- Amsterdam City: Welke winkels zijn nog wel open?



Wil je op de hoogte blijven van het Reguliers-nieuws zonder afhankelijk te zijn van Big Tech? Abonneer je dan op onze RSS-feed!




2 reactie(s)

Door DJ Jacuzzi Martijn Bosch op 9-04-2020 om 0:32 uur:


Verheffers moeten we blijven, verleiders moeten we worden! XD



Door Marie-Jose Grotenhuis op 17-04-2020 om 0:28 uur:

Ik wil naar de sauna! XO




Reageer:









Meer nieuwsberichten:

- Café Bailando geopend, Italieno fastfood gesloten

- Downtown: van lunchroom naar bioscoopfilm en senioreninloop

- Galerie WIHH is weer terug; restaurant Satkara geopend

- WorldPride Amsterdam groots en massaal gevierd

- Dit jaar alleen een Pridefeest in het westelijke deel van de Reguliersdwarsstraat

- Hoe de Reguliers in de afgelopen 15 jaar dé Regenboogstraat van Amsterdam werd




Reguliers.net © 2007-2026
Disclaimer/Privacy
Contact

.