Reguliers.net > Alles over de Reguliersdwarsstraat in Amsterdam
Nieuws     Agenda     Foto's
                   


  



NIEUWS - 4 april 2014 23.50 uur:

Gewonde man gevonden boven café De Duivel

Aan het begin van de avond van vrijdag 4 juli werd boven het fameuze hiphopcafé De Duivel aan de Reguliersdwarsstraat 87 een gewonde man aangetroffen.

Op het incident kwamen een groot aantal hulpverleners af: veel politie die de straat rondom het café afzette, enkele ambulances en zelfs de traumahelikopter.



(foto: Jurriaan Gorter)


Een politiewoordvoerster kon vooralsnog alleen bevestigen dat de man gewond is aangetroffen en dat het erop lijkt dat het om steekwonden gaat.

De politie liet weten dat nog onderzocht wordt of de steekwonden door het slachtoffer zelf zijn toegebracht of door anderen.

In december 2011 vond in het café zelf een schietpartij plaats waarbij een persoon gewond raakte, waarna de zaak op last van de burgemeester enige tijd gesloten werd.

In het huidige geval heeft het vermoedelijke ongeval, danwel misdrijf geen relatie met café De Duivel.

- Zie ook het bericht en de foto's op dichtbij.nl


Wil je op de hoogte blijven van het Reguliers-nieuws zonder afhankelijk te zijn van Big Tech? Abonneer je dan op onze RSS-feed!




2 reactie(s)

Door Regenboogglitterpony op 5-04-2014 om 16:37 uur:

En nu weer iets leuks! Is er vast wel!



Door gangsta op 15-04-2014 om 16:24 uur:

je weet zelf toch?




Reageer:









Meer nieuwsberichten:

- Café Bailando geopend, Italieno fastfood gesloten

- Downtown: van lunchroom naar bioscoopfilm en senioreninloop

- Galerie WIHH is weer terug; restaurant Satkara geopend

- WorldPride Amsterdam groots en massaal gevierd

- Dit jaar alleen een Pridefeest in het westelijke deel van de Reguliersdwarsstraat

- Hoe de Reguliers in de afgelopen 15 jaar dé Regenboogstraat van Amsterdam werd




Reguliers.net © 2007-2026
Disclaimer/Privacy
Contact

.